Depolamanın Avantajları

Yaşadığımız evler gittikçe küçülmeye başladı. İnsanlar çoğunlukla sahip oldukları ve değer verdikleri eşyalarını evlerinde depolayacak, saklayacak yer bulamamaktadır. Eşya depolama hizmetini en önemli avantajlarından biri tamda burda ortaya çıkıyor. Saklamak arzu ettiğiniz, önem verdiğiniz ya da sezonluk kullanmış olduğunuz eşyalarınızı depolamanıza imkan sağlıyor. Örneğin arabanızın yaz ya da kış lastiklerini depolamak buna örneğin verilebilir.

Eşya depolamanın başka bir avantajı ise eşyalarınızın güvenli, hijyenik ve eşya depolama için uygun ortam şartlarının sağlandığı alanlarda saklanıyor olmasıdır. Bunun yanında depolarımız gerekli güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri kullanılarak korunsa dahi eşyalarınızın hepsini sigortalı şekilde depolamaktayız.

Eşya depolama hizmetinin kurumsal alanda da fazlaca avantajı vardır. Bu avantajlardan biri ofis eşyalarınızı belli bir süreliğine saklamak, depolamak arzu ettiğiniz zaman ortaya çıkmaktadır. Ofis eşyalarınızı kullanmadığınız kiralık bir ofiste tutacak olursanız depo ücretlerimiz kira bedellerinden yaklaşık olarak %70 çok daha uygun olduğu için çok büyük bir zarara uğrayacaksınız. Hem de kullanmadığınız halde depolama hizmeti kullanmak yerine kiralık bir ofiste tutacak olduğunuz eşyaların size çok fazla masrafının olmasının yanında eşyalarınız sigortalı olmayacağı için zarar gördüğünde dönüşü olmayacaktır.

Hizmet Süresi
Hizmet Alan Müşteri
Aktif Müşteri
Depo Alanı M²