NELER SIĞAR?

Mini Depolama

Boyutlar: 1 m x 1 m x 1 m

Hacim: 1 m³

1 Fırın ve 7 Koli eşya sığar.

1 Bulaşık Makinası ve 7 Koli eşya sığar.

6 Sandalye ve 4 Koli eşya sığar.

8 Binek Araç Lastiği sığar.

Mini kutu boyutları; İç yükseklik 1metre, Genişlik 1metre, Uzunluk 1metre dahil olmak üzere dahil olmak üzere içerisinde 1.0m³ eşya depolama imkânı sunmaktadır. Mini kutu depolarımızda kullanmış olduğumuz en küçük boy kutumuzdur.

Bu kutuya kimler ihtiyaç duyar?

Bu kutumuz özellikle yaz ve kış lastiklerini depolamak isteyen ama depolayacak yeri bulunmayan binek araç sahipleri için biçilmiş kaftandır. Ayrıca büyük evden biraz daha küçük bir eve taşındığından dolayı fırın, 7 koli eşya depolamak ya da 6 sandalye, 4 koli eşya depolanabilir. Ya da yukarıdaki tabloda da görüldüğü üzere bulaşık makinası ile beraber 7 koli eşya depolamak ya da bu saydığımız eşyaların boyutlarında olan eşyaları depolamak isteyen kişiler için uygun bir kutudur.

Ne kadar güvenli?

Mini kutularımızın yüzeyinde nem almasını, küf tutmasını önlemek amacı ile havalandırma delikleri bulunur. Kutuların depolandığı alanda da kutularda olduğu gibi nemlenmeye engel olmak için gerekli önlemler alınmıştır. Eşyalarınız depolanırken zarar görmeyecek şekilde istiflenerek saklanmaktadır. Depolarımızda hırsızlık olaylarına önlem almak amacı ile gereken bütün kamera ve güvenlik sistemleri bulunur.