HAKKIMIZDA

istanbul-eşya-depolama
Hakkımızda

90’lı yıllarda depolama hizmeti sunmaya başlayan firmamız hem de taşımacılık ve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Geçmiş senelerden almış olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini harman yaparak uzman eşya depolama hizmeti sunmaya başlamış bulunmaktayız. %100 güven üzerine kurulu müşteri ilişkilerimiz ile tüm müşterilerimize hizmetlerinde %100 müşteri beğenisi sağlıyoruz. Kurduğumuz alt yapı çalışmaları, tesis fonksiyonları, personel iş geliştirme eğitimlerimiz ile sektörde önemli derecede ilerlemeyi amaçlayan bir firmayız. Yaşam Depolama da tüm ekipman ve personel tüm eğitimlerini tamamlamış ve özverili çalışma ilkesiyle hareket etmektedir. Sizlerde Yaşam Depolama ile depolama ayrıcalığını bizlerle yaşayınız.

Kiralık Depo Özelliklerimiz

Özenli, temiz, havadar, rutubetsiz bir ortamda kiralık depo kiralamak ister misiniz?
İşte tamda sizlere göre bir fırsat sunuyoruz.
Tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz, 7/24 kameralı sistemler ile izliyor ve kayıt ediyoruz.
Periyodik olarak haşere kontrolünü sağlamaktayız. Böylelikle bütün eşyalarınız daima sağlam ve düzenli kalmaktadır. Sizlerde Yaşam Depolama ile kiralık depo kiralayın tüm masraflardan kurtulun. Uygun fiyat avantajımız, her ebat ve türde depolama hizmetleri vermekteyiz.
Sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm sağlıyoruz. Depo türlerimiz ve fiyat ayrıntıları için lütfen bizimle iletişim kurunuz

HAKKIMIZDA