Eşya Depolama Hizmeti

istanbul-eşya-depolamaEşyalarımızı saklamak ve gerektiğinde sakladığımız yerden çıkararak bıraktığımız biçimi ile bulup kullanmak isteriz. Her geçen gün ihtiyaçlarımızın artmasına rağmen kullanmakta olduğumuz alanlar ve evler küçülmeye ve yalnızca minimum ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekle girmeye başlamıştır. Hatta öyle ki kimi zaman bütçemizden dolayı bizlere minimum derecede dahi yetmeyecek evlerde oturmak mecburiyetinde kalabiliriz. Böyle durumlarda Uğur Depolama olarak Türkiye’nin pek çok il ve ilçesine eşya depolama hizmeti vererek bu ihtiyacınızı karşılayabilmek için çalışmaktayız.

1+1,2+1,3+1 ve 4+1 boyutlarındaki eşyaları depolamak için farklı boyutlarda kişiye özel odalarımız bulunmakta hatta öyle ki bu alanların anahtarları yalnızca müşterilerimizde bulunur. Anahtarlar kendisinde olan müşteri doğal olarak gözü kalmadan eşyalarını depolayabilmektedir. Odalı depolama alternatiflerimizin yanında kutulu depolama alternatiflerimizde mevcuttur. Bu depolama alternatifleri; Mini, Midi, Maksi, Ultra ve Mega olarak ayrılmaktadır.

Eşya hacimlerinize göre uygun olan depolama seçeneğine ulaşmak için Neler Sığar başlığında depolama alternatiflerine bakabilirsiniz. Her ne kadar kutulu depolama alternatiflerimiz olsa da odalı depolama alternatiflerinin en büyük avantajı eşyalarınızı arzu ettiğiniz gibi ekleme ve çıkarma özgürlüğüdür. Eğer bütçeniz odalı depolama yapabilmek için yeterli ise odalı depolamayı tercih etmenizi öneri ederiz. Ücretleri öğrenmek içinde Fiyatlandırma bölümüne bakabilirsiniz.